KATEGORİLER

Masa Setleri

Listelenen Ürün Sayısı : 56


MASA SETLERİ
1001 Promosyon olarak 2012 yılında çıktığımız bu sektördeki yolculuğumuz şu anda bizi sektörün en çok çeşidine sahip bir firma konumuna yükseltmiştir. Aynı zamanda satış öncesi ve satış sonrası verdiğimiz destek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sorumluluğumuz olarak görmemiz, kişiye özel tasarımlarımızda oluşturduğumuz profesyonel destek sayesinde de bu artış grafiği her geçen gün büyümektedir. Satış sonrasında promosyon ürün tasarımlarında görev alan 10 kişilik genç ve profesyonel destek ekibimiz istediğiniz tasarımın en iyisi olması için gayret vermektedir.

Masa setlerimiz de diğer ürünlerimiz gibi özenle hazırlanmış ve işçilik kalitesi yüksek standartlarda olan ürünlerdir. Kişiye özel olarak hazırlanan masa setlerimizde özel baskının yapılması istenen isme ait alan, kalem ve kalemlikler, ataçlıklar, kartvizitlik bölümleri ve bir saatten oluşmaktadır. Fonksiyonel ve kullanışlı olan dekoratif masa setleri çalışma masanıza şık bir görüntü verir. Pek çok model tasarımına sahip olan masa setlerimiz isterseniz cam, kristal isterseniz ahşap veya metal tasarımlarla iş verimliliğinizi artıran hoş dekoratif unsurlardır. Masa sümeni ve masa takvimlerini de isterseniz kendi logonuz ile ya da sevdiğiniz cümleler ile hazırlatabilir isterseniz var olan hazır seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Masa setlerimizde kişiye özel olarak hazırlanabilecek aksesuarlarla farklı detaylar oluşturabilirsiniz. Fırınlanmış kayın ağacı veya mdf kullanılarak imal edilmiş olan yumuşacık ahşap masa setlerini istediğiniz font kullanarak size özel isim, statü yazılarıyla süsleyerek teslim etmekteyiz.

Müşterilerimize satış öncesi ve satış sonrası verdiğimiz desteğimiz ile isteğinin ne olduğu konusunda tam bir fikre sahip olur ardından en iyisini ona ulaştırmak için gayret gösteririz. Masa seti aksesuarlarımızda da diğer ürünlerimizde olduğu gibi size özel olarak tasarım yapabilmekteyiz. Kristal ve ahşap masa isimlikleri ve tüm masa setleri, sümen takımları, küp notluklar, ajandalar ve ofisiniz için gerekli olan tüm malzemeler 1001 Promosyon ayrıcalığı ile siparişiniz sonrasında en kısa zamanda teslim edilirler. Bu sektördeki en çok çeşide sahip olan firma olmamız dolayısıyla tüm ofis içi malzemeler konusunda da siz değerli müşterilerimizin tüm taleplerine hızla cevap vermekteyiz.

 
Adres
:
Merkez / ShowRoom / Baskı / Operasyon
Fatih Mah İnci Cd. No: 75 Sultanbeyli / İSTANBUL
 
Tel:
:
0850 223 1001
 
Faks
:
0216 606 3626
 
E-mail:
:

Email Bültenimize kayıt olarak kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Mersis No: 0001073949500019   www.binbir.com.tr
Copyright 2010-2017 © 1001 Promosyon, Tüm hakları saklıdır.
Whatsapp
Whatsapp'tan Bize Ulaşın.