1001 Promosyon Lazer, UV Baskı, Lazer Markalama, Üretim, İmalat

2011 yılında kurulmuş olan 1001 promosyon, bireylere birbirinden farklı hediyelik eşya ürünleri oluşturan bir firma olmak ile birlikte aynı zamanda internetten siparişlerini oluşturan bir promosyon firması olması nedeniyle de dikkat çekmektedir. Bu noktada aynı zamanda sitesinde pazarladığı ürünleri oluşturan ve imalatını da gerçekleştiren firma, yüksek teknolojili makine parkuru ve imalat konusunda en profesyonel cihazlarla çalışmakta olan 1001 promosyon bireylere en iyi hizmeti sağlayabilmek adına kaliteli ürünler kullanmaktadır. Birinci elden hizmet verebilmek adına firma baskı ve ofset makinelerinde oldukça profesyonel ürünler ile birlikte çalışmaktadır.

FARKLI ALANLARDA İMALAT VE BASKI

1001 promosyon olarak firma, yalnızca tek bir alanda değil birbirinden farklı alanlarda ve ürünlerde imalat ve baskı içeriklerini gerçekleştirmektedir. Anahtarlık, rozet, magnet, duvar saati, kalem, şapka ve tshirt gibi birbirinden farklı ürünlerin imalatını gerçekleştiren firma, aynı zamanda ürünleri birinci kalite de makineler de ürettiği için promosyon ürünlerinin tamamı kaliteli ve kolay bozulmayan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Lazer baskı, tampon baskı ve UV baskı seçeneklerinin yer alması firmanın profesyonel olarak işlem yaptığının bir kanıtı olarak gösterilebilmektedir. Promosyon olarak içerik pazarlayan 1001 promosyon, kullanıcılarına en kısa süre içerisinde ürünleri göndermek adına paketleme işleminde de profosyonel ekip arkadaşları ile çalışmaktadır.

BASKI MAKİNESİ VE LAZER KESİM ÜRÜN OLUŞTURMA

Firma en iyi ürünleri oluşturabilmek adına baskı makine ve lazer kesim ürünler ile birlikte çalışmaktadır. Ajandaların ve geri dönüştürülebilir ürünlerin oluşturulması, boyanması ve en iyi hale getirilmesi adına karbon lazer ve pleksi kesim ürünler ile birlikte çalışan firma da personellerin de profesyonel olması, içeriklerin daha iyi oluşturulmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda firma tarafından oluşturulan ürünlerin tamamının işçilik gerektiriyor olması ve kendi imalathanelerinde üretiliyor olması da 1001 promosyonun baskı makinesi konusunda en son ürünleri kullandığının bir göstergesidir. Birbirinden farklı ürünlerin daha doğrusu boyalı ürünlerin markalama işlemlerini yerine getiren firma, bu sayede internet üzerinden en güvenilir ürünleri de bireylerin kullanımına sunmaktadır.FİBER LAZER VE UV BASKI SEÇENEKLERİ

Firma tarafından aynı zamanda fiber lazer ve UV baskı seçenekleri de oluşturulabilmektedir. Ham metal ve boyasız ürünlerin baskı kazıma işlemlerinin yapılmasının yanı sıra markalama işlemleri de oluşturulmaktadır. Bu noktada 2012 yılında kurulmuş olmasına rağmen kısa süre içerisinde Türkiye’de promosyon ürünleri satan tek internet sitesi olma özelliği taşıyan firma, ürünleri oluşturma noktasında da kullanıcılarının memnun olması adına en iyi baskı makinelerini ve fiber lazer tekniklerini kullanmaktadır. Herhangi bir zemine uygulanan boyanın ise UV ışınları ile kısa süre içerisinde boyanmasına yardımcı olan UV baskı seçenekleri ise firmanın plastik, tahta ve metal olmak üzere pek çok ürün üzerine baskı yapılabilmesine zemin hazırlamaktadır.YIPRANMAZ BASKI KALİTESİ AVANTAJI

Firma tarafından oluşturulan ürünlerin tamamında, kullanıcıların memnun olması adına kaliteli boya teknikleri kullanılmaktadır. Bu noktada imalatı oluşturulan ürünlerin her ne kadar boyanmış olmasına rağmen uzun süre yıpranmamasına yardımcı olan firma, boyaların kolaylıkla çıkmamasına ve ürünlerin kalitelerini korumasına destek vermektedir. Bu noktada diğer firmalara oran ile en kaliteli ürünleri oluşturan 1001 promosyon, promosyon sektörüne rozetten, anahtarlık ve kupaya kadar pek çok ürün tasarlarken aynı zamanda renklerinin de solmaması adına en iyi baskı ve boyama tekniklerini tercih etmektedir. Toptan almayı seven ya da kişisel ürünler tasarlatmak isteyen bireyler adına son derece avantajlı olan firma, ürün yelpazesini genişletmekte ve her geçen gün daha da profesyonelleşmektedir.

 
Adres
:
Merkez / ShowRoom / Baskı / Operasyon
Fatih Mah İnci Cd. No: 75 Sultanbeyli / İSTANBUL
 
Tel:
:
0850 223 1001
 
Faks
:
0216 606 3626
 
E-mail:
:

Email Bültenimize kayıt olarak kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Mersis No: 0001073949500019   www.binbir.com.tr
Copyright 2010-2017 © 1001 Promosyon, Tüm hakları saklıdır.
Whatsapp
Whatsapp'tan Bize Ulaşın.