KATEGORİLER

Kibritler

Ürün bulunamadı


Etkili ve Dikkat Çekici Bir Tanıtım Ürünü; Promosyon Kibrit

Promosyon firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve marka bilinirliliğine katkı sağlamak amacı ile kullandıkları tanıtım araçlarından biridir. Firmaların promosyon ürün tercihleri bulundukları sektöre ve hedef kitle ihtiyacına yönelik değişiklik göstermektedir. Bazı firmalar promosyon ürünü olarak defter, ajanda, kalem gibi araçları tercih ederken; bazı firmalar ise bulundukları sektöre uygun olarak müşteri ihtiyacına cevap verebilecek dikkat çekici ve taşınabilirliği kolay ürünleri tercih etmektedir.

Kibrit, firmaların promosyon ürün tercihlerinde başta gelen etkili tanıtım araçlarından biridir. Kafe, restoran, bar, beachclub, eğlence merkezleri, festivaller, partiler, tanıtım organizasyonları ve diğer yeme-içme & eğlence sektörlerinde promosyon kibrit kullanımı oldukça yaygındır.

Promosyon kibrit ürünleri çok çeşitlidir ve farklı ürün gruplarına sahiptir. Farklı ölçü ve modellerde üretimi yapılabilen promosyon kibrit ürünleri; sürgülü kibrit, fantezi kutu kibrit, puro kibrit ve şömine kibritleri olarak ürün kategorilerine ayrılmaktadır.

Sürgülü kibrit ürünleri küçük, büyük, orta olarak farklı ebatlarda sürgülü/çekmeli kutu mekanizması ile üretimi yapılmaktadır. İçindeki çöp adetleri kutu ebatına göre değişiklik göstermektedir.

Fantezi kutu kibrit; kapaklı arkaya açılır, kapaklı yana açılır, yana kaydırmalı gibi farklı kutu tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Sıra dışı bir görünümde olan küçük kibrit kutuları müşterilerinizin dikkatini çekmek için etkili bir araç olacaktır.

Puro kibritler; yaklaşık olarak 10 cm civarında uzun ve kalın kibrit çöplerine sahip ürünlerdir. Genellikle lüks işletmelerde ve lüks eğlence merkezlerinde kullanımı yaygındır.

Şömine kibritler; çöp uzunluğu yaklaşık olarak 10 cm civarında olan ve sobaları, şömine içindeki odunları yakmak için kullanılan ürünlerdir. Genel olarak şömineciler tarafından ve yakacak satan mağazalar tarafından tercih edilen bir promosyon ürünüdür.

Marka bilinirliliği oluşturmak ve müşterilerinizin akıllarında yer etmek için küçük kibrit kutuları etkili bir mesaj ile birleştiğinde firmanız için fayda sağlayan ürünlere dönüşecektir. Markanıza özel baskılı kibrit kutuları üzerinde logonuzun yanı sıra iletişim bilgilerinizin de yer alması işletmeniz için kazanç sağlayacaktır.

 

 
Adres
:
Merkez / ShowRoom / Baskı / Operasyon
Fatih Mah İnci Cd. No: 75 Sultanbeyli / İSTANBUL
 
Tel:
:
0850 223 1001
 
Faks
:
0216 606 3626
 
E-mail:
:
bilgi@1001promosyon.com.tr

Email Bültenimize kayıt olarak kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Mersis No: 0001073949500019   www.binbir.com.tr
Copyright 2010-2017 © 1001 Promosyon, Tüm hakları saklıdır.