BLOG

28 Ağustos 2015 Cuma
UV baskı denilince ilk akla gelen MİMAKİ UJF-3042 baskı ailemize katıldı.


UJF-3042 serisi makinemiz ile prova ve seri üretim baskılarda sizin için harika çözümler sunuyoruz.Makine, çeşitlilik ve yüksek kalite baskı noktasında beklentilerin ötesine geçer. Pek çok eşya, ürün ve malzeme üzerine baskı yapıyoruz. Kompakt masa üstü formata sahip olan UJF-3042 sınırsız imkanlar sunuyoruz. Çakmak, anahtarlık, duvar saati, teknolojik ürünler, kalemler, termos vb. gibi promosyon ürünleri üzerine baskı yapıyoruz. Makinemizin 15 cm yüksekliğe kadar sert zeminlere baskı özelliği bulunuyor. Bunlar dışında UV LED kürleme teknolojisi sayesinde aşırı ısı yayılmasının önüne geçen makinemiz, UV LED kürleme ile ısıya hassas malzemeler de dahil olmak üzere bir çok promosyon ürüne baskı yapılmasına olanak sağlar.

UV Kürlenmeli üç farklı boya seçeneği sağlıyoruz. Mimaki UJF-3042 serisi, LH-100 sert UV boyası çizikler ve kimyasal dayanıklılık, renkli üretim gerektiren alanlarda başarı gösterir. LF-200 esnek UV boyası baskı işlemi sonrasında %200 oranında boya esnekliği sağlar. LF-140 6 renk baskı işleminde güçlü geçiş sağlar. LH-100 ile kıyaslandığında daha fazla esnektir.

Baskının yapılacağı zemine ve baskının üzerine eş zamanlı olarak beyaz boya basıyoruz. Böylece boyama işlemi eş zamanlı olarak gerçekleştirildiği için baskı hızında bir yavaşlama söz konusu olmaz. Yapılan baskılarda güzel parlak ve kabartmalı sonuçlar almak istiyorsanız şeffaf boya tercih edebilirsiniz. Böylece baskılarınız değer kazanmış olur. İmaj görüntüleri de uzun süreli olarak korunabilir.

Otomatik astar uygulamasını barındıran Mimaki UJF-3042 sahip olduğu inkjet astar kartuşları ile manuel olarak yapılan silme veya spreyleme şeklinde yapılan astarlamayı birleştirir. Mimaki’nin inkjet astar kartuşları, ilgili boya yuvasına kolayca takılır. Astarı sadece baskı görüntü alanına uygular. Bu işlem sırasında hızı da belli bir oranda düşer. UJF-3042 modelinin bunlar dışında sprey baskılayıcı sistem, nozül kurtarma fonksiyonu ve Mimaki sirkülasyon teknolojisi gibi farklı özellikleri de bulunur. Çevre dostu teknolojiye de sahip olan Mimaki UJF-3042 makinemiz, UV LED’ler sayesinde LED lambalara göre daha uzun ömürlüdür ve daha az enerji tüketir. Baskı esnasında da direk baskı işlemi uyguladığımız için transfer kağıdı ve malzemeler israf olmaz.

 
Adres
:
Merkez / ShowRoom / Baskı / Operasyon
Fatih Mah İnci Cd. No: 75 Sultanbeyli / İSTANBUL
 
Tel:
:
0850 223 1001
 
Faks
:
0216 606 3626
 
E-mail:
:
bilgi@1001promosyon.com.tr

Email Bültenimize kayıt olarak kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Mersis No: 0001073949500019   www.binbir.com.tr
Copyright 2010-2017 © 1001 Promosyon, Tüm hakları saklıdır.