KATEGORİLER

Anahtarlıklar

STOK ADEDİ : 11398
İmalat Ürünüdür.

AN-5890 - Anahtarlık

29,59 TL

Listelenen Ürün Sayısı : 298


PROMOSYON ANAHTARLIKLAR
Anahtarlıklar, günümüzde tüm bireylerin kullandığı gerekli ve aynı zamanda da farklı özelliklerdeki en yaygın kullanılan aksesuarlar olarak dikkat çekmektedir. Bu noktada firmamızda da birbirinden farklı anahtarlık modelleri bulunmak ile birlikte, bireylerin isteklerine göre farklı özellik ve boyutlarda oluşturulmaktadır. Evlerde, iş yerlerinde ve pek çok mekanda kullanılan hatta kullanılması zorunlu hale gelen anahtarlıklar bireylerin isteklerine göre daha özelleştirilebilir hale getirilebilmektedir. Anahtarlık kategorisinde en çok tercih edilen ürünler kişiselleştirilebilen anahtarlıklar olarak karşımıza çıksa da bireylerin isteklerine göre firmamız da anahtarlık kategorisine dair pek çok ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Anahtarlık denilince ilk akla gelen ürünler olan klasik anahtarlıklar da farklı boyutları ile bireylerin beğenisine sunulmaktadır.

FARKLI PEK ÇOK SEÇENEK
Anahtarlıklar her ne kadar basit aksesuarlar olarak bilinse de bu noktada daha özenli olmak isteyen bireyler adına birbirinden farklı alternatifler ve renk seçenekleri bulunmaktadır. Günümüzde çeşitlenen teknolojik gelişmeler ile birlikte anahtarlık yapımında da pek çok farklı model ve tasarım ortaya çıkmış durumdadır. Yazılı, baskılı, figürlü ya da motifli pek çok anahtarlık modellerinin yer aldığı kategori de resimli ya da daha farklı modellerde anahtarlıklar da bireylerin isteklerine göre şekillendirilebilmektedir. Anahtarlık kategori grubunda, belirtilen aksesuarlara dair detaylı tüm ürünlerin bulunması bireylerin de seçeneklerini daha kolay belirlemelerine yardımcı olurken aynı zamanda da kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

BOYUT VE TASARIM ÜRÜN İMKANI
Firmamız tarafından oluşturulan anahtarlık kategorisinde müşterilerin isteklerine göre farklı boyutlarda ürünler de oluşturulmaktadır. Aynı zamanda kişiye özel tasarım anahtarlık seçeneklerinin de yer aldığı kategori de bireylerin isteklerine göre harfli anahtarlıklar da beğeni toplamaktadır. Aynı zamanda çiftlerin fotoğraflarının yer aldığı anahtarlık modelleri de bireylerin sıkça tercih ettikleri ürünler arasında yer almaktadır. Daha çok kadınların gözdesi haline gelen özel anahtarlık modelleri ve çok daha fazlası belirtilen kategori de yer almak ile birlikte fiyatları da bireylerin bütçelerine uygun olarak oluşturulmakta, trend ve popüler parçaların tamamı anahtarlık kategorisinde yer almaktadır. Gündelik olarak kullanılan, tüm bireylere hitap eden anahtarlıklar ve çok daha fazlası belirtilen kategori de sizleri bekliyor.

 
Adres
:
Merkez / ShowRoom / Baskı / Operasyon
Fatih Mah İnci Cd. No: 75 Sultanbeyli / İSTANBUL
 
Tel:
:
0850 223 1001
 
Faks
:
0216 606 3626
 
E-mail:
:

Email Bültenimize kayıt olarak kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Mersis No: 0001073949500019   www.binbir.com.tr
Copyright 2010-2017 © 1001 Promosyon, Tüm hakları saklıdır.
Whatsapp
Whatsapp'tan Bize Ulaşın.